Your search results

danışmanlık

İspanya Golden Visa için Nova Realty Spain ile çalışmanın avantajları yatırımınıza yansıyor!

Profesyonelleştiğimiz gayrimenkul sektörünün yanı sıra, eğer yeni bir şirket kurmak veya var olan şirketiniz için yeni bir ofis açmak istiyor veya şirketinizi taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İnşaat sektöründen mücevherat sektörüne, otel devir alımlarından en iyi ve ucuz arsayı bulup bina inşa etmeye kadar bir çok farklı alanda iş birliği yaptığımız profesyoneller ile birlikte size yeni imkanlar sunuyoruz. Çalışmayı planladığınız sektöre göre dilerseniz ekip kurmanıza da yardımcı oluyoruz.

Golden Visa’yı organize etmesi için Nova Realty Spain ile anlașırsam, projeyi oluşturan adımlar ve benim tarafımdan yapılması gerekenler nelerdir?

Aslında gerçekten oldukça basit. Yapmanız gerekenler;

  • Asgari yatırım için fonların hazır bulunması.
    • Yatırım yapmak istediğiniz mülkü seçmek için birkaç günlüğüne İspanya’yı ziyaret etmek, avukatlarımızdan birinin eşliğinde bir İspanyol bankasıyla görüşmek.
    • Ve sizi temsil edebilmemiz için bir vekaletname imzalamak.

Bu ziyaretten sonra, profesyoneller sizin adınıza, uzaktan, talimatınız doğrultusunda her işinizi halledebilirler.

Tam hizmet paketimiz, satın alma işlemi sırasında veya tamamlandıktan sonra minimum risk ile Golden Visa elde edilmesi için İspanya’da gerekli yatırımları başarıyla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

 

Compare Listings