Your search results

Hukuk

HUKUK DEPARTMANI

Sizlerin özel sorunlarınızı dinliyor ve her birine özel çözümler üretiyoruz. Gerçekleştirmeyi dilediğiniz yatırımlarda ve bu yatırımlar ile bağlantılı bütün işlemlerinizde size gerekli profesyonel hukuk desteği sunuyoruz. Barcelona’daki yeni hayatınızın başlangıcından itibaren sizinle beraber bu yolda en güçlü yardımcınız oluyoruz.

 

Hukuk Servisimizin Bazı Önemli Başlıkları

Eğer İspanya Golden Visa içinse, sizin özel durumunuzu analiz edip, başvurunun sunulması ve Golden Visa için bütün gereklilikleri sağladığınızdan emin olunması.

Süreç, gerekli evraklar ve genel gereklilikler ile ilgili size güncel bilgilerin sağlanması.

Gerekli görüldüğü durumlarda, Golden Visa sahibi olma imkânı olmayan aile üyelerinin nasıl ikamet iznine ulaşabileceğine dair alternatif yollar araştırılması ve uygulanması.

Golden Visa başvurusunun mümkün olan en kısa zamanda sunulmasının sağlanması.

Gayrimenkul elde etme işlemi süresince size rehberlik edilmesi, ana vatanınızdan gelen evrakların yerel dile çevrilmesi ve legaliz edilmesi, resmi olarak İspanya’da geçerli olmasının sağlanması.

Size uygun ve fiyat avantajlı ‘’zorunlu sağlık sigortasını’’ bulunması, eğer bu tarz bir sigortanız varsa, sigorta kapsamının Golden Visa almak için yeterli olup olmadığını değerlendirilmesi.

Başvurunun hazırlanması, gerekli form ve dokümanların eklenmesi ve başvuru prosedürünün vatandaşı olduğunuz ülkedeki İspanyol konsolosluğu ile aynı zamanda İspanya’nın ilgili makamları ile koordine edilmesi.

Sizin adınıza İspanya’da başvurunuzun sunulması.

Başvuru sonucunuz gelene kadar, başvuru sürecinizin takip edilmesi ve diğer gerekli yasal gerekliliklerin sağlanması.

Sizin temsilciniz olarak hareket edilmesi, göçmenlik yetkililerinden tam zamanında bütün bildirimlerin alınması.

İspanya’da kimlik kartınız olacak olan, Yabancılar Kimlik Kart’ını almanızda size yardımcı olunması. (Oturum için olan NIE)

Size özel olarak Golden Visa’nın verilmesinden sonra, daimi ikamet ve vatandaşlığın kazanılması süreçleri ve hızlandırılması ile ilgili size faydalı ipuçlarının verilmesi.

Compare Listings